Mobirise web development software

10 Yıldır Sizlerle

2005 yılında kurulan firmamız, önceliğini müşteri memnuniyeti, ekonomik fiyat, kaliteli hizmet ve her zaman güncel web siteleri için uzman ekipleri ile çözüm üretmiştir.

HAKKIMIZDA

Agora Bilişim İletişim ve Web Tasarım Hizmetleri

Firmamız; IDN'lerin (Uluslararasılaştırılmış Alan Adlarının) kullanılabilir olmasının ardından ortaya çıkan Türkçe karakterli alan adlarının tescili ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak tüm popüler uzantılı alan adlarının en ekonomik fiyata tescili hizmetini vermek amacıyla 2005 de Agora Bilişim İletişim Tasarım İnternet Hizmetleri' nin bir birimi olarak kurulmuştur. Tecrübeli ve dinamik bir ekipten oluşmakta olup, öncelikli amacı web tasarım hizmetleri ve alan adı tescili sektöründe güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler üretmektir. 

Agora Bilişim, kendi geliştirmiş olduğu Web Tabanlı Alan Adı Yönetim yazılımı ile müşterilerine Online Tescil ve Online Domain Yönetimi imkanı sağlamaktadır. Böylece müşterilerimiz Alan Adı Sahibi bilgileri (WHOIS Bilgileri), Name Server adresleri vb. bilgileri kolayca değiştirebilmekte, Ücretsiz URL Yönlendirme hizmetimiz ile domain adlarını herhangi bir web sitesine kolayca yönlendirebilmektedirler. 

2009 yılında hizmet portföyünü genişletme hedefiyle önce 'Gelişmiş Yönetim Panelli Site Yapıcı', daha sonra Responsive E-Ticaret Paketini geliştiren firmamız Ekim 2010 tarihinde İstanbul Ataşehir'deki Ata 2/3 Plaza'daki yeni ofisinden hizmetlerini vermeye başlamıştır. Web site yapım araçlarına ek olarak kişi ya da kurumların özel ihtiyaçlarına uygun web tasarım / web tabanlı yazılım geliştiren firmamızın referanslarını buradan inceleyebilirsiniz.

ADRES
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı 36. Ada Ata 2/3 Plaza No:74
Ataşehir / İSTANBUL
Destek (0850) 532 08 14
Email: info@domainkurulumu.com

LİNKLER

  • Ürünler ve Fiyatı
  • Referanslar
  • Hesap Numarası
Mesajınız gönderilmiştir.